سه شنبه 5 مهر 1401
B and V new.png
  • adres.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • insta site.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

فعالیت بدنی و تندرستی

این کتاب بر نقش فعالیت بدنی در جلوگیری از بیماری‌ها تمرکز دارد و اثر فعالیت بدنی در گروه‌های در معرض خطر (مانند افراد چاق، بیماران قلبی - عروقی، دیابتی‌ها، مبتلایان به پوکی استخوان و ...) را مورد بحث قرار می‌دهد. همچنین اهمیت فعالیت بدنی در دوره‌های مختلف زندگی مورد بحث قرار می‌گیرد و پیشنهادهایی برای انجام هر چه بهتر و موثرتر فعالیت بدنی، ارائه می‌شود. در نهایت، اینکه چالش‌های مربوط به مداخله در سلامت عمومی به منظور کمک به بهبود سطوح فعالیت بدنی و ارزیابی خطرات مرتبط با فعالیت بدنی، مد‌‌‌‌‌ نظر قرار می‌گیرد.

مطالعه این کتاب برای افرادی که در زمینه سلامت عمومی کار می‌کنند، مفید است؛ ضمن آنکه بر اساس سرفصل‌های مصوب درس فعالیت بدنی و تندرستی، از دروس پایه رشته علوم‌ ورزشی در مقطع کارشناسی تهیه شده است و می‌تواند مورد استفاده مدرسین و دانشجویان این رشته قرار گیرد.

چاپ پنجم کتاب "فعالیت بدنی و تندرستی" اثر دکتر محمد اسماعیل افضل پور، دکتر محسن محمدنیا احمدی و مرتضی حاجی نیا، با قیمت 109000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 

نماد اعتماد الکترونیکی