شنبه 7 خرداد 1401
  • 1.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

داروها در ورزش

مشکل مصرف داروها و مواد نیروزا امروزه تنها مختص به ورزشکاران نبوده و در سال‌های اخیر شیوع مصرف آن به غیر ورزشکاران نیز کشیده شده است. شیوع رو به رشد مکمل‌ها و داروهای افزایش‌دهنده عملکرد در بین جوانان و نوجوانان جهان و کشور ما و عدم نظارت و کنترل کامل و موثر در این زمینه، ایجاب می‌کند تا با دیدی وسیع‌تر و ژرف‌تر به موضوع نگریسته و در پی راه‌کارهایی مناسب جهت پیشگیری از مصرف این مواد باشیم.

نتایج بسیاری از تحقیقات انجام‌گرفته در کشور نشان داده‌اند که یکی از عوامل موثر در مصرف مواد نیروزا، کم بودن آگاهی از عوارض جانبی آن‌هاست. لذا نداشتن آگاهی از عوارض جانبی را باید به‌عنوان یک عامل خطرزای مهم در نظر گرفت و جهت کاهش آن اقدام کرد. امید است با ترجمه این کتاب توانسته باشیم گامی هرچند کوچک در راه پیشگیری و رفع مشکل مصرف مواد نیروزای غیرمجاز و آسیب‌های ناشی از آن برداریم.

چاپ دوم کتاب "داروها در ورزش" اثر دیوید آر. موترام و با ترجمه دکتر عباس صادقی و فاطمه سادات حسینی با قیمت 149000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 تمرینات قدرتی در فوتبال

 

1. آیا بازیکنان فوتبال شما تمرینات قدرتی را اثربخش استفاده می‌کنند؟

2. بهترین روش برای به کارگیری تمرینات قدرتی کدام است؟

3. چگونه به بازیکنان خود کمک می‌کنید تا هنگام اجرای تمرینات قدرتی گرفتار آسیب‌دیدگی نشوند؟

 

زمانی که از تمرینات قدرتی به درستی استفاده شود:

بازیکنان سریع‌تر می‌دوند، پرش بلندتر انجام می‌دهند، قدرتمندتر شوت می‌زنند، شتاب بیشتری کسب می‌کنند و تغییر مسیر سریع‌تری خواهند داشت.

 

چاپ دوم کتاب "تمرینات قدرتی در فوتبال" اثر ینس بانگسبو و جاسپر ال.اندرسون و با ترجمه دکتر حمید خداداد و دکتر شعله خداداد با قیمت 69000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

ورزش مادر و کودک

  اكنون باید به ورزش، تربیت‌بدنی و به‌خصوص بازي كودكان بیش‌ازپیش اهميت داده ‌شود. والدین و به‌خصوص مادران به‌عنوان اولین مربی ورزش، باید در تلاش براي كسب و افزايش اطلاعات و دانش خود باشند.

كتاب حاضر به اهميت بازي و ورزش و نقش آن را در تعليم و تربيت كودكان پرداخته و با ارائه بازي‌هاي آموزشي ساده و كاربردي، تأكيدي بر نقش مفيد و مؤثر بازي براي رشد و يادگيري كودكان دارد.

 

چاپ دوم کتاب "ورزش مادر و کودک" اثر دکتر زهرا اینچه درگاهی با قیمت 69000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

فوتبال پایه

 این کتاب، ترجمه‌ای از یک دستورالعمل و منبع اصلی توسعه فوتبال پایه است که توسط دپارتمان آموزش و توسعه فنی فیفا تهیه شده و به چاپ رسیده است. با توجه به رسالت مهم آکادمی ملی فوتبال ایران در ساماندهی و توسعه نظام‌مند فوتبال پایه، این دستورالعمل توسط بخش آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال ایران ترجمه شده است. امید است نکات ارزشمند این کتاب که به‌طور ویژه توسعه ابعاد مختلف فوتبال پایه را دنبال می‌کند، راهنما و راهگشای تمامی مدیران و مربیان و دست‌اندرکاران فوتبال پایه در ایران عزیز اسلامی باشد.

چاپ دوم کتاب "فوتبال پایه" از فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) و با ترجمه دکتر مصطفی زارعی، مجتبی ابراهیمی ورکیانی و محمدرضا محمودخانی با قیمت 79000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

فیزیولوژی ورزش کاربردی

 

 

مطالب ارائه‌شده در این کتاب که یکی از تازه‌‌ترین منابع کاربردی فیزیولوژی ورزش است، علاوه بر نوآوری و تازگی، از پشتوانه پژوهش‌‌های کاربردی فیزیولوژی ورزش نیز برخوردار است.

این کتاب برای تدریس در دوره‌‌های تحصیلی رشته علوم ورزشی به همراه کلاس‌‌های مربیگری مفید بوده و مربیان و ورزشکاران نیز می‌توانند مطالب ساده و کاربردی آن را به‌‌خوبی در عرصه ورزش همگانی و قهرمانی به کار گیرند.

چاپ دوم کتاب "فیزیولوژی ورزش کاربردی" اثر باب موری و لاری کنی و با ترجمه دکتر فرهاد رحمانی نیا با قیمت 99000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی