شنبه 19 آذر 1401
B and V new.png
  • insta site.jpg
  • shoar 4.jpg
  • adres.jpg
  • 3.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 آسیب شناسی ورزشی(اندام فوقانی)

 آسیب‌های ناشی از فعالیت‌های حرکتی و ورزشی و شیوه برخورد با آنها در جهت درمان، تامین سلامت و ایجاد هماهنگی‌هایلازم عصبی- عضلانی- استخوانی با هدف بازگشت سریع‌تر ورزشکاران به میادین ورزشی و مسابقات و زندگی روزمره بیش ازپیش خودنمایی می‌کند.

مجموعه حاضر در صدد است تا ضمن رفع مشکلات موجود، مشترکات علمی موجود در کتاب‌های آسیب‌های ورزشی و فیزیوتراپی را با مشاوره پزشکان متخصص به زبان کاملا ساده، قابل آموزش در همه سطوح جهت استفاده دانشجویان مقاطع مختلف فیزیوتراپی، کاردرمانی و تربیت‌بدنی به رشته تحریر درآورد.

 

چاپ سوم کتاب "آسیب شناسی ورزشی-اندام فوقانی" اثر دکتر مسعود گلپایگانی و با قیمت 109000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 متون تخصصی تربیت بدنی(انگلیسی-فارسی)

 متون تخصصی تربیت‌بدنی تنها کتابی است که بر اساس نیاز دانشجویان طراحی، تالیف و ترجمه شده است.

با توجه به متون ارائه‌شده، این کتاب راهنمایی کاربردی برای آمادگی در آزمون ارشد و دکتری رشته تربیت‌بدنی است.

چاپ ششم کتاب "متون تخصصی تربیت بدنی(انگلیسی-فارسی)" اثر دکتر ابراهیم علی دوست و همکاران با قیمت 209000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 بسکتبال - اصول اساسی حمله و دفاع

 آگاهى از علم بسكتبال، مربيان، داوران و حتى بازيكنان را قادر مى‌سازد تا با بهره‌گيرى از اين علم در اجراى مهارت‌ها و فنون بسكتبال پیشرفت کنند و با آگاهى از اصول و پايه‌هاى علمى در روش اجراى حركت‌ها و مهارت‌هاى بسكتبال مى‌توان امر آموزش را تسهيل و تشريح كرد.

لازم به ذكر است كه اين كتاب مانند همه كتاب‌هاى آموزشى، صرفاً دانش بسكتبال را انتقال مى‌دهد و اين بر عهده مربيان، معلمان و مدرسان است كه همراه با اشاعه دانش بسكتبال، فرهنگ صحيح استفاده از اين دانش را به جوانان آموزش دهند تا بدين‌وسيله به سازندگى زيربنايى در اين ورزش پرتحرك، دست يابيم.

 

چاپ چهارم کتاب "بسکتبال - اصول اساسی حمله و دفاع" اثر دکتر فریده هادوی، با قیمت 199000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 فیزیولوژی انسان

 یکی از شاخه‌های مهم اصول و مبانی تربیت‌بدنی و ورزش را فیزیولوژی ورزش تشکیل می‌دهد که به مطالعه ارتباط و تاثیر متقابل فعالیت‌های بدنی و اندام‌ها و دستگاه‌های مختلف بدن می‌پردازد. بدیهی است که آگاهی از یافته‌های جدید فیزیولوژی ورزش مستلزم آشنایی با دانش فیزیولوژی انسان است.

این کتاب در همین راستا و بر اساس سرفصل‌های تعیین‌شده درس فیزیولوژی انسان برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی تنظیم شده است.

چاپ سیزدهم کتاب "فیزیولوژی انسان" اثر دکتر فرهاد رحمانی نیا، با قیمت 149000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید. روان شناسی ورزشی - راهنمای مربیان

 این کتاب به شما کمک می‌کند که مربی بهتری بشوید و از شغل مربیگری بیشتر لذت ببرید.

کتاب روان‌شناسی ورزشی- راهنمای مربیان- در سه قسمت تنظیم شده است: قسمت اول به‌صورت چشم‌اندازی برای مطالعه دو قسمت دیگر تهیه شده و به‌وسیله سوال‌هایی از شما خواسته شده برای فلسفه مربیگری خود و درک انگیزش چهارچوبی ارائه کنید و این دو فصل مرتبط با فصول بعدی این کتاب است. قسمت دوم کتاب بر دو مهارت اساسی روان‌شناختی که شما برای مربی شدن به آنها نیاز دارید تاکید دارد که شامل مهارت‌های رهبریت و ارتباطات است؛ و تاکید قسمت سوم مهارت‌های روان‌شناختی و ورزشکاران است تا بتوانند در این زمینه موفق باشند.

چاپ یازدهم کتاب "روان شناسی ورزشی - راهنمای مربیان" اثر رینر مارتنز و با ترجمه دکتر محمد خبیری با قیمت 239000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی