دوشنبه 15 خرداد 1402
B and V new.png
  • shoar 3.jpg
  • insta site.jpg
  • adres.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 تئوری های سازمان و مدیریت (ویژه دانشجویان مدیریت ورزشی)

 هدف از نگارش این کتاب آشنایی مدیران و دانشجویان مدیریت ورزشی با تئوری‌های سازمان و مدیریت است، به روشی که بتوانند با مطالعه و بررسی آنها، کیفیت مدیریت در سازمان‌های ورزشی را بهبود بخشند و با ایجاد زمینه لازم تئوریکی و احاطه نسبت به بنیادهای فلسفی مدیریت و توسعه نگرش علمی، آنان را به‌سوی دکترین خاصی از مدیریت ورزشی هدایت کند. تئوری سازمان می‌تواند به مدیران کنونی و آینده کمک کند تا ژرف‌نگر شده و مسائل را بهتر درک کنند و درنتیجه مدیران بهتری باشند. درواقع، تئوری سازمان و مدیریت، بر صلاحیت، شایستگی و اثربخشی مدیر می‌افزاید. آگاهی و درک و شیوه عمل سازمان باعث می‌شود تا مدیر بتواند واکنش مقتضی و درست و مناسب نشان دهد.

کتاب "تئوری های سازمان و مدیریت-ویژه دانشجویان مدیریت ورزشی" اثر دکتر حسن معصومی، دکتر خشایار معصومی و دکتر علیرضا بالی به تازگی منتشر و با قیمت 490000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

بازاریابی ورزشی دیجیتال(مفاهیم، موارد و گفتگوها)

 بازاریابی ورزشی دیجیتال یک حوزه جدید، پویا و به‌سرعت در حال تحول است که تأثیر عمیقی بر تجارت ورزشی معاصر دارد. این تنها کتاب درسی برای معرفی اصول محوری و بهترین شیوه در بازاریابی ورزشی دیجیتال، با تمرکز بر مسائل کلیدی، موضوعات نوظهور و تکنیک‌های عملی است. این کتاب به بررسی چشم‌انداز دیجیتال بین‌المللی جدید در تجارت ورزشی می‌پردازد و نحوه اعمال بازاریابی دیجیتال را در حوزه‌های کلیدی از تعامل طرفداران و روابط عمومی تا ارتباطات استراتژیک و برندسازی توضیح می‌دهد. هر فصل شامل بحث در مورد مفاهیم کلیدی، یک مطالعه موردی عمیق، و یک گفتگوی عمیق با یک متخصص پیشرو در صنعت است که نشان می‌دهد بازاریابی دیجیتال در دنیای واقعی چگونه کار می‌‌کند. این کتاب درسی پر از ویژگی‌‌های مفید بوده و برای بازاریابی ورزشی، مدیریت ورزشی، کسب‌وکار ورزشی، یا دوره توسعه ورزش ضروری است.

کتاب "بازاریابی ورزشی دیجیتال-مفاهیم، موارد و گفتگوها" اثرآلان سایمور و پاول بلاکی و با ترجمه دکتر سردار محمدی و ایمان غفاری صدر به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 قوانین و مقررات و داوری مسابقات پرورش اندام - بادی بیلدینگ - فیتنس

 برای واجد شرایط بودن جهت شرکت در مسابقات بین المللی، یک ورزشکار باید کارت معتبر بین المللی IFBB داشته باشد. او باید یا شهروند باشد، یا وضعیت مهاجرت یا اقامت قانونی در کشوری که قصد نمایندگی آن را دارد، داشته باشد. در ثبت نام رسمی/ وزن کشی، ورزشکار باید گذرنامه معتبر، یا مدارک مهاجرتی یا اقامت قانونی، یا مدارک مستند دیگری مبنی بر وضعیت شهروندی کشور محل اقامت فعلی ارائه دهد.

 کتاب "قوانین و مقررات و داوری مسابقات پرورش اندام - بادی بیلدینگ - فیتنس" از فدراسیون جهانی پرورش اندام(IFBB) و با ترجمه دکتر مسلم اسدپور و یوسف هدایتی به تازگی منتشر و با قیمت 109000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

پژوهشگری در علوم ورزشی

 با توجه به اهمیت علوم ورزشی و نیاز امروز جامعه به توسعه ورزش در کشور، علوم ورزشی نیازمند پژوهش‌های بیشتری می‌باشد؛ ازاین‌رو یادگیری روش تحقیق و انجام پژوهش‌های علمی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اساتید و مدیران علوم ورزش است. به همین دلیل، این علم تحت عنوان روش تحقیق برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به‌عنوان یکی از دروس اصلی در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود. کتاب پژوهشگری در علوم ورزشی که حاصل تجربه چندین ساله مؤلفان آن در تدریس این درس می‌باشد، با نظرسنجی از دانشجویان برای به‌روزرسانی محتوای آن و کارآمدی بیشتر با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان نگارش شده است.

کتاب "پژوهشگری در علوم ورزشی" اثر دکتر مهرعلی همتی نژاد، مجتبی اسکندری پور، بهنام عاشقی و کاظم صالحی سجاسی به تازگی منتشر و با قیمت 300000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 مجموعه آزمون های دکتری مدیریت ورزشی-1393/1401-همراه با پاسخنامه

 کتاب "مجموعه آزمون های دکتری مدیریت ورزشی-1393/1401-همراه با پاسخنامه" با گردآوری آقای مهدی صادقی به تازگی منتشر و با قیمت 119000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی