شنبه 24 آذر 1397

باباامان بجنورد پذیرای گروه انتشاراتی بامدادکتاب و ورزش در نمایشگاه استانی بجنورد (24 تا 29 آذر)

  نمایشگاه کتاب استانی خراسان شمالی (بجنورد) از 24 تا 29 آذر ماه در بجنورد – بلوار دولت – مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می­ شود . ساعت بازدید 9 تا 12 صبح و 16 تا 21 عصر می­ باشد.
  گروه انتشاراتی بامدادکتاب و ورزش با جوایز تخفیفی 30 درصد (10 درصد + 20 درصد بن) در این نمایشگاه حضور موثر دارد.
بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرق ایران و در کوهپایه های رشته کوه آلاداغ بنا شده است که جمعیت آن در سال 1390 بالغ بر 207 هزار نفر بوده است و مساحت آن 36 کیلومتر مربع می باشد.
  از مکان­های دیدنی بجنورد گردشگاه باباامان در کیلومتر 10 جاده بجنورد - مشهد یکی از قدیمی ترین پارک‌های گردشگری در ایران می‌باشد. این پارک دارای استخرهای متعدد و پارک جنگلی دارای 400000 اصله درخت ازجمله چنارک، زالزالک، اقاقیا و زردآلو است، همچنین این پارک دارای پوشش گیاهی به وسعت 250 هکتار می‌باشد. پارک باباامان دارای پوشش گیاهی و درختان قطور چنار 400 ساله و چشمه‌هایی است که در مرکز و اطراف باباامان می جوشند و بر زیبایی این پارک می افزایند همچنین شاخه‌ای از رودخانه اترک از کنار این پارک می‌گذرد که وجود این رودخانه امکان ماهیگیری را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است و چشمه این مجموعه تفریحی که از نوع آبهای معدنی محسوب می‌شود 300 الی 400 لیتر در ثانیه آبدهی دارد. این چشمه از چهار نقطه درون تپه‌ای می‌جوشد و به درون استخرهایی می‌ریزد که با اختلاف سطح ساخته شده‌است.
 از دیگر مکان های دیدنی : بش‌قارداش، عمارت مفخم، حسینیه جاجرمی

 

 

 

 

 

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی