شنبه 1 مهر 1402
B and V new.png
  • insta site.jpg
  • shoar 3.jpg
  • adres.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 بوکس - آموزش، تکنیک، تاکتیک، تاریخچه، قوانین و مقررات

 مطالعه این کتاب به تمام ورزشکاران، قهرمانان، مربیان و داوران رشته ورزشی بوکس توصیه می‌شود.

  • تاریخچه بوکس و قوانین و مقررات آن
  • قدرت و انواع آن
  • علم تمرین
  • تمرینات اختصاصی بوکس
  • شروع تمرین
  • حرکات پیشنهادشده

الزامات برنامه‌های تکمیلی چهارهفته‌ای

چاپ دوم کتاب "بوکس ـ آموزش، تکنیک، تاکتیک، تاریخچه، قوانین و مقررات" اثر دکتر دکتر خداداد لطافت کار و دکتر حجت زمانی ثانی، با قیمت 219000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 آمار برای مطالعات ورزش و تمرین

 کتاب آمار برای مطالعات ورزش و تمرین، دانشجویان را در تمام مراحل پژوهش، از انتخاب مناسب‌ترین روش آماری و تجزیه و تحلیل داده‌ها تا نحوه ارائه نتایج از طریق نشان دادن گام‌های کلیدی در فرآیند کار با مثال‌های شفاف، مطالعات موردی و داده‌های برگرفته از محیط‌های ورزش و تمرین، راهنمایی می‌کند.

هر فصل شامل یک سری از ویژگی‌های طراحی‌شده به‌منظور کمک به دانشجویان در درک مفاهیم اساسی و هریک از روش‌های آماری مربوط به طرح‌های پژوهشی خود آنها است که مشتمل بر تعاریف مفاهیم کلیدی، تمرین‌های کاربردی، مثال‌های کار شده، خلاصه‌های شفاف و راهنمایی‌هایی برای مطالعه منابع بیشتر است. همچنین این کتاب، راهنمای عملی و عمیق برای استفاده از spss  که رایج‌ترین نرم‌افزار تجزیه و تحلیل داده‌ها در دانشکده‌های ورزش و تمرین است، در تحقیقات ورزش و تمرین ارائه می‌کند.

این کتاب یک مقدمه کامل، کاربرپسند و قابل درک برای استفاده از آزمون‌های آماری، تکنیک‌ها و روش‌ها در ورزش، تمرین و موضوعات مشابه است.

چاپ سوم کتاب "آمار برای مطالعات ورزش و تمرین" اثر پیتر اودانو و با ترجمه دکتر حسام رمضان زاده، دکتر نعمت اله نعمتی و دکتر بیتا عرب نرمی، با قیمت 399000 تومان منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 متون تخصصی تربیت بدنی(انگلیسی-فارسی)

 متون تخصصی تربیت‌بدنی تنها کتابی است که بر اساس نیاز دانشجویان طراحی، تالیف و ترجمه شده است.

با توجه به متون ارائه‌شده، این کتاب راهنمایی کاربردی برای آمادگی در آزمون ارشد و دکتری رشته تربیت‌بدنی است.

چاپ ششم کتاب "متون تخصصی تربیت بدنی(انگلیسی-فارسی)" اثر دکتر ابراهیم علی دوست و همکاران با قیمت 209000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 آسیب شناسی ورزشی(اندام فوقانی)

 آسیب‌های ناشی از فعالیت‌های حرکتی و ورزشی و شیوه برخورد با آنها در جهت درمان، تامین سلامت و ایجاد هماهنگی‌هایلازم عصبی- عضلانی- استخوانی با هدف بازگشت سریع‌تر ورزشکاران به میادین ورزشی و مسابقات و زندگی روزمره بیش ازپیش خودنمایی می‌کند.

مجموعه حاضر در صدد است تا ضمن رفع مشکلات موجود، مشترکات علمی موجود در کتاب‌های آسیب‌های ورزشی و فیزیوتراپی را با مشاوره پزشکان متخصص به زبان کاملا ساده، قابل آموزش در همه سطوح جهت استفاده دانشجویان مقاطع مختلف فیزیوتراپی، کاردرمانی و تربیت‌بدنی به رشته تحریر درآورد.

 

چاپ سوم کتاب "آسیب شناسی ورزشی-اندام فوقانی" اثر دکتر مسعود گلپایگانی و با قیمت 109000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 فیزیولوژی انسان

 یکی از شاخه‌های مهم اصول و مبانی تربیت‌بدنی و ورزش را فیزیولوژی ورزش تشکیل می‌دهد که به مطالعه ارتباط و تاثیر متقابل فعالیت‌های بدنی و اندام‌ها و دستگاه‌های مختلف بدن می‌پردازد. بدیهی است که آگاهی از یافته‌های جدید فیزیولوژی ورزش مستلزم آشنایی با دانش فیزیولوژی انسان است.

این کتاب در همین راستا و بر اساس سرفصل‌های تعیین‌شده درس فیزیولوژی انسان برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی تنظیم شده است.

چاپ سیزدهم کتاب "فیزیولوژی انسان" اثر دکتر فرهاد رحمانی نیا، با قیمت 149000 تومان، منتشر شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید. 

نماد اعتماد الکترونیکی