پنجشنبه 11 آذر 1400
  • 4.jpg
  • adres.jpg
  •  .jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

فیزیولوژی ورزش کاربردی

 

 

مطالب ارائه‌شده در این کتاب که یکی از تازه‌‌ترین منابع کاربردی فیزیولوژی ورزش است، علاوه بر نوآوری و تازگی، از پشتوانه پژوهش‌‌های کاربردی فیزیولوژی ورزش نیز برخوردار است.

این کتاب برای تدریس در دوره‌‌های تحصیلی رشته علوم ورزشی به همراه کلاس‌‌های مربیگری مفید بوده و مربیان و ورزشکاران نیز می‌توانند مطالب ساده و کاربردی آن را به‌‌خوبی در عرصه ورزش همگانی و قهرمانی به کار گیرند.

چاپ دوم کتاب "فیزیولوژی ورزش کاربردی" اثر باب موری و لاری کنی و با ترجمه دکتر فرهاد رحمانی نیا با قیمت 99000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

دایره المعارف قدرت وعضله

 

جیم اِستوپانی، مدرک دکترای خود در رشته فیزیولوژی ورزشی را از دانشگاه کانِکتیکات دریافت کرد. او پس از پایان تحصیلات، فعالیت‌های پژوهشی خود را در آزمایشگاه معتبر جان. بی پیِرس و گروه فیزیولوژی سلولی و مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه یِیل (YALE) ادامه داد و به بررسی اثرات ورزش و رژیم غذایی بر تنظیم ژنی در بافت عضلانی پرداخت. دکتر استوپانی به‌واسطه پژوهش‌های نوآورانه‌اش، جایزه «پژوهشگر پیشرو گاتورِید» در رشته علوم ورزشی را در سال 2002 از انجمن فیزیولوژی آمریکا دریافت کرد. همچنین، او از سال 2002 تا 2013 به‌عنوان ویراستار علمی ارشد در مجله‌های ماسل اند فیتنس و فلکس فعالیت می‌کرد. جیم استوپانی در حال حاضر به‌عنوان مالک شرکت مکمل‌های غذایی JYM و پایگاه اینترنتی jimstoppani.com مشغول به فعالیت است.

دکتر استوپانی تاکنون هزاران مقاله را در زمینه‌های علم تمرین، تغذیه و سلامتی به رشته تحریر درآورده و در تالیف چندین کتاب هم به‌عنوان همکار با مولفان دیگر همکاری داشته است. با این حال، دایرة‌المعارف قدرت و عضله را شاید بتوان نقطه اوج فعالیت‌های علمی او در زمینه بدنسازی و تناسب‌اندام دانست؛ این کتاب تمام جنبه‌های تمرین قدرتی برای عضله‌سازی و افزایش قدرت را، بر اساس یافته‌های علمی، بررسی و تشریح می‌کند و از این جهت تقریبا بی‌نظیر است. به‌طور خلاصه، این کتاب یک مرجع تمرینی تمام‌عیار در حوزه‌های زیر به حساب می‌آید:

ü       تعریف اصطلاحات و مفاهیم کلیدی؛

ü       آشنایی با تجهیزات تمرینی مختلف و کاربرد آنها؛

ü       شناخت فاکتورهای اثرگذار در طراحی برنامه‌های تمرین قدرتی؛

ü       شناخت گروه‌های عضلانی اصلی و شیوه طراحی برنامه تمرین برای آنها؛

ü       معرفی ده‌ها تکنیک مختلف افزایش حجم و قدرت و شیوه استفاده از آنها؛

ü       معرفی دوره‌های تمرینی افزایش حجم و قدرت و ارائه ده‌ها نمونه برنامه تمرینی.

چاپ پنجم کتاب "دایره المعارف قدرت و عضله" اثر جیم استوپانی و با ترجمه داود بیات با قیمت 169000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

تغذیه ورزشی از آزمایشگاه تا آشپزخانه

نقش تغذیه در سلامت وعملکرد ورزشی،از موضوعات با اهمیت و مورد توجه در علوم ورزشی است.مشاوره تغذیه ای از طریق رهنمودهای علمی در تامین نیازهای ورزشکاران بسیار موثر است.

بخشی از این کتاب به مبانی علمی تغذیه ورزشی و بخشی دیگر به تغذیه در رشته های ورزشی رایج می پردازد.

از ویژگی های مهم این کتاب، کاربردی بودن، تنوع، سادگی و علمی بودن مطالب ارایه شده است. افراد عادی، مربیان، ورزشکاران، دانشجویان،متخصان و اساتید می توانند از مطالب این کتاب بهره مند شوند.

چاپ دوم کتاب "تغذیه ورزشی از آزمایشگاه تا آشپزخانه" اثر اسکر جاکندروپ و با ترجمه دکتر سیروس چوبینه و ساقی زعفرانیه با قیمت 89000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

حرکت شناسی

  • این کتاب برای دانشجویان علوم ورزشی، درس حرکت‌شناسی پس از گذراندن درس آناتومی انسان طراحی شده است.
  • این درس در رشته علوم ورزشی، تمرین ورزشکاران، فیزیکال‌تراپی و برنامه‌های آموزشی ماساژدرمانی اغلب به‌عنوان منبعی برای مدرسان دروس کلینیکی و آموزشی که هدف آن دستیابی به مطالبی در خصوص عضلات اسکلتی هنگام فعالیت‌های جسمانی است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب این کتاب برای حرکت‌شناسان، مربیان و تمرین‌دهندگان ورزشکاران، معلمان ورزش، فیزیکال‌تراپیست‌ها، مربیان باشگاه‌های ورزشی و تندرستی، ماساژدرمانگرها، فیزیولوژیست‌ها و سایر افرادی که مسئول ارزیابی، توسعه و بهبود، حفظ قدرت، استقامت، انعطاف‌پذیری و تمامی عواملی که در تندرستی و سلامت افراد موثر است، می‌تواند مفید باشد.

چاپ پنجم کتاب "حرکت شناسی" اثر آر.تی.فلوید و با ترجمه دکتر حمید طبابایی و امیرمحمد بهروز عابدینی با قیمت 239000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

دانستنی های تمرینی در بدنسازی وفیتنس

 

کتاب حاضر تلفیقی از نتایج جدیدترین پژوهش‌های علمی، دیدگاه‌های کارشناسان حرفه‌ای بدنسازی و البته تجربیات شخصی مولف را بی هیچ تعصب خاصی در اختیار شما خوانندگان عزیز می‌گذارد. درست به همین دلیل، پس از خواندن بعضی از مباحث می‌بینید که هیچ نتیجه‌گیری قطعی‌ای انجام نشده است و این خود شما هستید که باید تصمیم نهایی را با توجه به نیازها و فیزیولوژی بدن‌تان بگیرید. در واقع، چه بسیار پیش آمده است که یک روش تمرینی یا مکمل غذایی خاص سال‌ها پیش از این‌که توسط پژوهش‌های علمی مورد تایید قرار بگیرد، با موفقیت توسط مربیان و ورزشکاران استفاده می‌شده است.

چاپ سوم کتاب "دانستنی های تمرینی در بدنسازی و فیتنس" اثر داود بیات با قیمت 85000 تومان، منتشر شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی