سه شنبه 25 مرداد 1401
  • adres.jpg
  • 1.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 متدولوژی تمرینات کشتی - اصول علمی تمرینات کشتی(جلد دوم)

 

 جلد دوم کتاب متدولوژی تمرینات کشتی ( اصول علمی تمرینات کشتی) شامل 114 اصل علم تمرین می‌باشد که تا کنون در هیچ کتاب علم تمرین، این گونه جامع و کامل بیان نشده است.

این کتاب به شناسایی‌ اصولی می‌پردازد که بدون آگاهی از آنها نمی‌توان یک برنامه تمرینی صحیح را طراحی کرد و یا به روش‌شناسی، ارزیابی و نقد منصفانه تمرینات طراحی شده پرداخت.

با وجود تفاوتهای فردی، بینهایت برنامه تمرینی را می‌توان طراحی کرد که با درک دقیق و علمی اصول علمی تمرینات کشتی، امکان موفقیت و کسب نتیجه بهتر برنامه تمرینات فراهم می‌شود.

مطالعه این کتاب را به همه مربیان، کشتی‌گیران، مدرسان، بدنسازان، آنالیزورها، مدیران و سرپرستان تیمها، و به‌خصوص طراحان برنامه‌های تمرینات کشتی و سایر رشته‌های ورزشی دیگر، اساتید انستیتو کشتی، اساتید کمیته ملی المپیک و اساتید کمیته آموزش اتحادیه جهانی کشتی(uww) توصیه می‌کنم تا با تکمیل آموخته‌های خود برای شکوفایی ورزش گامی وسیعتر بردارند.

کتاب "متدولوژی تمرینات کشتی - اصول علمی تمرینات کشتی(جلد دوم)" اثر ناصر نوربخش به تازگی منتشر و با قیمت 159000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید. 

نماد اعتماد الکترونیکی