چهارشنبه 23 آبان 1397
B and V new.png
  • shoar j.jpg
  •  .jpg
  • book store.jpg

 

تمرین در آب (آب درمانی)

تمرینات آبی به شکل گسترده‌ای در پیشگیری از بروز آسیب‌های جسمانی و همچنین در بازتوانی آسیب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چنانچه شما یک فعالیت یا برنامه تناسب‌اندام را به‌تازگی آغاز کرده‌‌اید، محیط آب می‌‌تواند موجب برداشتن فشار از روی مفاصل، نگهداری بدن در موقعیت صحیح و جلوگیری از افزایش بیش‌ازحد دمای بدن شود.

چنانچه به افزایش شدت تمرینات نیاز داشته باشید محیط آب می‌‌تواند مقاومتی را در برابر حرکات شما ایجاد کند که این مقاومت در محیط بیرون از آب مشاهده نمی‌‌شود.

تمرین در آب برای افرادی که دچار برخی وضعیت‌‌ها و مشکلات پزشکی هستند نیز یک محیط ملایم و آرام‌‌بخش را فراهم ساخته و اجازه می‌دهد که ضمن برداشته شدن فشار از روی مفصل آسیب‌دیده، فعالیت و تقویت عضلات در اطراف مفصل مربوطه کماکان صورت بگیرد.

تمرین در محیط آب همچنین اجازه می‌‌دهد که با استراحت در مواقع مورد نیاز، به تنظیم سرعت و شدت تمرینات پرداخته و بدین ترتیب امکان اجرای یک برنامه تمرینی مناسب و بر اساس نیازهای هر شخص را فراهم می‌‌سازد.

کتاب تمرین در آب (آب درمانی) اثر ملیسا لاین ترجمه دکتر رامین بیرانوند - دکتر سیدمحمد حسینی به تازگی منتشر و با قیمت 35000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.