شنبه 4 فروردين 1397
B and V new.png
  • eyde97.jpg
  •  1397.jpg
  • bookshop.jpg
  • eydi 97.jpg
  • online site.jpg

 

تمرینات اصلاحی (ویژه سندروم‌های اختلالات حرکتی)

اختلالات اسكلتي عضلاني و به تبع آن مشكلات حركتي و عملكردي، يكي از مشكلات گسترده جامعه امروزي است كه سلامت جامعه را تهديد می‌کند. عدم تعادل دستگاه اسكلتي- عضلاني تغييرات نامطلوبي در وضعيت بدني افراد ايجاد می‌کند که در نتیجه عادات وضعيتي و حركتي نامناسب و سبك زندگي غيرفعال در طولانی‌مدت به وجود می‌آیند؛ وضعیت‌های بدني نامناسب در بلندمدت می‌تواند سبب بروز الگوها و سازگاری‌های منفي گسترده‌ای در مفاصل و بافت‌های بدن گردد.
این کتاب به ارائه تمرينات اصلاحي ويژه سندروم‌های اختلالات حركتي می‌پردازد و هدف اصلي آن ارائه راهكارهای غيرتهاجمي در قالب تمرين و ورزش براي پيشگيري و اصلاح اين اختلالات است. يكي از اهداف اصلي اين كتاب معرفي تمريناتي است كه می‌تواند سبب اصلاح و بهبود الگوهاي حركتي در فرد شود تا نه تنها علائم و عوارض ناشي از اختلالات حركتي را كاهش دهد، بلكه مانع از بروز چنين اختلالاتي نيز می‌گردد.
اين كتاب راهكارهاي عملي را به زباني ساده همراه با تصاويري واضح ارائه داده است تا همكاران فعال در حوزه‌های حركات اصلاحي و ساير دوستان از جمله فيزيوتراپيست‌ها، كاردرمان‌ها، مربيان ورزش و معلمان تربیت‌بدنی بتوانند الگويي را در اختيار داشته باشند و در صورت نياز پس از آموزش آن را به مراجعان خود ارائه دهند.

کتاب تمرینات اصلاحی (ویژه سندروم‌های اختلالات حرکتی) اثر شرلی ای. سهرمن ترجمه دکتر مهدی قیطاسی - معصومه تقی‌خانی به تازگی منتشر و با قیمت 15000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.