شنبه 4 فروردين 1397
B and V new.png
  • online site.jpg
  • eydi 97.jpg
  •  1397.jpg
  • eyde97.jpg
  • bookshop.jpg

 

مدیریت ورزش بین الملل

 مدیریت ورزش بین‌الملل رشته‌ای است که بر روی مسائل سازمانی، اداری، فعالیت‌های تجاری و فرهنگی در عرصه بین‌المللی تمرکز دارد.

ورزش ابزاری مهم در فرآیند مبادلات بین‌المللی است. به‌ندرت یک تصمیم مدیریتی در حوزه تجارت و مدیریت، نفوذ رویدادهای ورزشی جهانی را نادیده می‌گیرد؛ بنابراین بدون آموزش در عرصه بین‌المللی ورزش، مدیران با داشتن دیدگاه‌های سطحی نسبت به سیاست بین‌المللی، فرهنگ‌ها، اقتصادها، سیاست‌های گذرا و رقابت‌های خارجی آسیب‌پذیر خواهند بود که این عوامل در به‌کارگیری قوانین بازی، برای تعیین سازمان‌ها و شرکت‌های بازنده در عرصه بین‌المللی حیاتی است.

یکی از اهداف این کتاب افزایش آگاهی و درک بیشتر در مورد مجموعه شایستگی‌هایی است که برای کار موثر و متناسب در محیطی با فرهنگ‌های گوناگون نیاز است.

این کتاب اطلاعات و بینش‌های مهمی در مورد اصول تجارت و همین‌طور نقطه تلاقی آن با اصول ورزش بین‌الملل به دانشجو، استاد، مدیر و وکیل ارائه می‌کند.

در این کتاب سعی شده است نظریه‌های مرتبط با تجارت و مدیریت بین‌الملل به شیوه‌ای بیان شود تا برای دانشجویان مدیریت ورزشی به‌سادگی قابل درک باشد و مهم‌تر اینکه تلاش شده مبانی نظری و مسائل عملی آمیخته و در یک چارچوب کاربردی ارائه شوند.

 کتاب مدیریت ورزش بین الملل اثر مینگ لی و همکاران ترجمه دکتر حسن اسدی - دکتر مرتضی دوستی و همکاران به تازگی منتشر و با قیمت 59500 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.