يكشنبه 30 ارديبهشت 1403
B and V new.png
  • shoar 3.jpg
  • adres.jpg
  • insta site.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

بیومکانیک ورزشی کاربردی

 بهبود عملکرد ورزشی نیازمند مطالعه، تحلیل و بررسی دقیق حرکات بدن انسان در زمینه‌های بیولوژیکی و محیطی است. این تحلیل‌ها در اساس علم بیومکانیک قرار دارند و ارتباط میان مفاهیم فیزیک و حرکت‌شناسی را در ابعاد متعدد توضیح می‌دهند. علاوه بر این، تشریح دقیق چهارچوب علمی و مفاهیم داده‌ای مرتبط با مکانیزم‌های داخلی و خارجی بدن انسان، می‌تواند رویکردهای نوینی را در علم بیومکانیک به وجود آورد که تاثیرات عمیقی در بهبود جوانب مختلف حرکت انسان، به‌ویژه در ورزش خواهند داشت.

کتاب "بیومکانیک ورزشی کاربردی" اثر دکتر شاهین کتابی و هستی قاسم کریمی به تازگی منتشر و با قیمت 330000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 روش های ارزیابی در ورزش و عملکرد قهرمانی - 50 آزمون جامع ورزشی برای ورزشکاران و داوطلبان ورزشی

 یک برنامه ورزشی مطلوب، نیاز به ارزیابی مستمر از روند پیشرفت عملکرد ورزشکاران دارد. فرآیند سنجش و ارزیابی عملکرد ورزشی، با اجرای آزمون‌های مختلف و مناسب، به‌صورت منظم و دوره‌ای صورت می‌گیرد و عوامل مختلف آمادگی جسمانی مورد نیاز رشته‌های ورزشی را مورد بررسی و سنجش قرار می‌دهد. برای این منظور، شناخت آزمون‌های ورزشی اثربخش، پویا و قابل‌اجرا؛ به‌ویژه برای مربیان تیم‌های ورزشی از اهمیت زیادی برخوردار است. این مجموعه ضمن بیان دقیق اصول سنجش و اندازه‌گیری عملکرد ورزشی، آزمون‌های جامع، متنوع و معتبری را برای ارزیابی عملکرد ورزشکاران و مراجعه‌کنندگان به باشگاه‌های ورزشی معرفی کرده است. یکی از مواردی که برای مقایسه و ارزشیابی عملکرد ورزشکاران اهمیت فراوانی دارد و معمولاً از آن غفلت می‌شود، ارائه نورم‌ها و هنجارها برای هر یک از شاخص‌های اندازه‌گیری و امکان مقایسه شاخص‌ها است که در این کتاب مورد توجه مؤلفین قرار گرفته است.

کتاب "روش های ارزیابی در ورزش و عملکرد قهرمانی" اثر دیوید اچ.فوکودا و با ترجمه دکتر محمداسماعیل افضل پور و همکاران به تازگی منتشر و با قیمت 440000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 مدیریت ورزش ـ اصول و کاربردها

 این کتاب، ترجمه چاپ ششم کتاب اصول مدیریت ورزش است که ویرایش و به‌روز شده است و یک کتاب درسی ایده‌آل برای دانشجویان گرایش‌های مختلف رشته مدیریت ورزش می‌باشد. این کتاب برای هر دو بخش حرفه‌ای و غیرانتفاعی ورزش کاربرد دارد؛ و همچنین جنبه بین‌المللی بودن محتوای آن حفظ شده است. کتاب حاضر، حوزه‌های اصلی مدیریت مانند برنامه‌ریزی راهبردی، مدیریت منابع انسانی، رهبری و حکمرانی، بازاریابی و حمایت مالی، ورزش و رسانه، سیاست‌گذاری ورزش و حقوق ورزشی را پوشش می‌دهد. همچنین چاپ ششم کتاب مسائل مهم معاصر مانند اصول اخلاقی و فساد، فناوری و کسب‌وکار دیجیتال، مسائل قانونی و مدیریت ریسک را به مطالب قبلی اضافه کرده است. در هر فصل منابع مختلفی مانند کتب و وب‌سایت‌های مرتبط برای مطالعه بیشتر معرفی شده است؛ و نمونه‌های کاربردی و مطالعات موردی نیز محتوای کتاب را برای مدیران ورزش کاربردی ساخته است تا نشان دهد نظریه در دنیای واقعی چگونه عمل می‌کند.

کتاب "مدیریت ورزش ـ اصول و کاربردها" اثر راسل هوی، کتی مایسنر، مایکل ناراین و کاترین اوردوی و با ترجمه دکتر رحیم رمضانی نژاد و دکتر احمد اسدی نیا به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 تمرین درمانی آسیب های اسکلتی عضلانی

 این کتاب شامل تجربیات چهل‌ساله در زمینه تمرین‌درمانی است که درمان‌های فیزیکی، ارتوپدی و کلینیک‌های پزشکی ورزشی و بیمارستان‌ها را در بر گرفته و عقاید جامعی را درباره‌ی اطلاعات تمرین‌درمانی برای آسیب‌های اسکلتی عضلانی ارائه می‌دهد؛ یعنی ابزار آموزشی برای دانشجویان سطح ورودی و نیز متون مرجع برای تمرین توانبخشی متخصصان طوری که اطلاعات جدیدی ارائه داده و توانبخشی تجربی و کارآموزی را به چالش می‌کشاند و سطح جدیدی از بینش و اطلاعات را در مورد تمرین‌درمانی و تخصص ما ارائه می‌دهد. این متن شامل روش‌های کتاب آشپزی برای تمرین‌درمانی نمی‌شود. در عوض دانش و ابزار موردنیاز برای دروس عملی و نیز دانش مربوطه به چرایی استفاده از آنها را عرضه می‌دارد؛ و اینکه هنگام استفاده از این تکنیک چه چیزی انتظار می‌رود و توضیح می‌دهد که خطرات و مزایای این اپلیکیشن‌ها چه بوده و تخصص کامل و روش‌های کاربرد این دانش را در مورد تکنیک‌های مواجهه با آسیب‌ها نشان می‌دهد. هر بیمار متفاوت بوده و پاسخ متمایزی به صدمات و درمان آن می‌دهد که برای بیماران کمک‌کننده و مفید می‌باشد. بهترین درس عملی برای شما به‌عنوان متخصص توانبخشی بررسی دلیل‌ها و چگونگی تمرین درمانی بیماران را ارائه می‌دهد.

کتاب "تمرین درمانی آسیب های اسکلتی عضلانی" اثر پگی ای. هوگلوم و با ترجمه دکتر محمدحسین علیزاده و همکاران به تازگی منتشر و با قیمت 590000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 مدیریت پیشرفته در ورزش

 در راستای اداره اثربخش سازمان‌های ورزشی و انتفاع مطلوب از منابع موجود سازمان؛ به لزوم وجود مدیران کارآمد و کاربلد می‌رسیم. مدیر کارآمد مدیری است که اصول سازمان‌دهی، برنامه‌ریزی، کنترل و رهبری را می‌شناسد، به تئوری‌های مدیریت سازمان اشراف داشته و توان عملیاتی کردن قوه بالفعل مدیریتی خویش بر مبنای علم مدیریت را داراست. ازآنجایی‌که دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت ورزشی برای گام برداشتن در این مسیر تربیت می‌شوند، فراگیری مباحث مدیریت سازمان‌های ورزشی و متعاقب آن مدیریت پیشرفته در ورزش برای ایشان ضروری است.

در این کتاب به مباحثی همچون تئوری‌های پیشرفته مدیریت؛ خصوصی‌سازی؛ برون‌سپاری در ورزش؛ سازمان‌های مجازی در ورزش؛ تئوری آشوب و پیچیدگی در ورزش؛ مدیریت تغییر در سازمان‌های ورزشی؛ مدیریت بحران، مدیریت ریسک و مدیریت تعارض در سازمان‌های ورزشی؛ سکوت سازمانی و بی‌تفاوتی سازمانی؛ مدیریت زمان در سازمان‌های ورزشی؛ جهانی‌شدن در ورزش و کارآفرینی پرداخته شده است.

 

کتاب "مدیریت پیشرفته در ورزش" اثر دکتر محمد حامی و دکتر فهیمه محمدحسن به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی