پنجشنبه 11 آذر 1400
 • adres.jpg
 • 4.jpg
 • .jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 متدولوژی تمرینات کشتی - اصول علمی تمرینات کشتی(جلد دوم)

 

کتاب جلد دوم متدولوژی تمرینات کشتی ( اصول علمی تمرینات کشتی) شامل 114 اصل علم تمرین می‌باشد که تا کنون در هیچ کتاب علم تمرین، این گونه جامع و کامل بیان نشده است.

این کتاب به شناسایی‌ اصولی می‌پردازد که بدون آگاهی از آنها نمی‌توان یک برنامه تمرینی صحیح را طراحی کرد و یا به روش‌شناسی، ارزیابی و نقد منصفانه تمرینات طراحی شده پرداخت.

با وجود تفاوتهای فردی، بینهایت برنامه تمرینی را می‌توان طراحی کرد که با درک دقیق و علمی اصول علمی تمرینات کشتی، امکان موفقیت و کسب نتیجه بهتر برنامه تمرینات فراهم می‌شود.

مطالعه این کتاب را به همه مربیان، کشتی‌گیران، مدرسان، بدنسازان، آنالیزورها، مدیران و سرپرستان تیمها، و به‌خصوص طراحان برنامه‌های تمرینات کشتی و سایر رشته‌های ورزشی دیگر، اساتید انستیتو کشتی، اساتید کمیته ملی المپیک و اساتید کمیته آموزش اتحادیه جهانی کشتی(uww) توصیه می‌کنم تا با تکمیل آموخته‌های خود برای شکوفایی ورزش گامی وسیعتر بردارند.

کتاب "متدولوژی تمرینات کشتی - اصول علمی تمرینات کشتی(جلد دوم)" اثر ناصر نوربخش به تازگی منتشر و با قیمت 159000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید. طراحی برنامه های تمرینی در فوتبال

 

آنچه در این کتاب می خوانید:

اصول و مفاهیم اساسی در طراحی برنامه های تمرینی

واژه های کلیدی – فرآیند طراحی برنامه تمرین سالیانه و طرح برنامه تمرینی پیشنهادی یکساله

 

 • کتاب "طراحی برنامه های تمرینی در فوتبال" اثر احسان طبیبی به تازگی منتشر و با قیمت 59000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

  جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

طراحی پیشرفته تمرین

 

کتاب حاضر یک مجموعه منحصر به فرد است که به صورت کاملا علمی و حرفه ای به چگونگی طراحی تمرینات در سطوح مختلف می پردازد. مخاطب این کتاب مربیان و طراحان تمرینی هستند که دارای زمینه قوی تحصیلاتی در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی هستند. ایده اصلی کتاب از متخصص بین المللی طراحی تمرین در دنیا یعنی تئودور بومپا گرفته شده است.

 • کتاب "طراحی پیشرفته تمرین" اثر دکتر بابک نخستین روحی، دکتر مهدی خورشیدی حسینی و جاوید شاه حسینی به تازگی منتشر و با قیمت 90000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

  جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


تهیه و کاربرد مواد آموزشی در تربیت بدنی

 

این كتاب با هدف معرفي نكات اساسي و مهم مربوط به مديريت و بهره‌برداری از امكانات، فضاها و تجهيزات ورزشي تهيه گرديده است و آشناسازي مربيان، مدرسان و مديران تربیت‌بدنی و ورزش با ویژگی‌های ضروري مكان‌ها و سالن‌‌ها و زمین‌های رشته‌هاي ورزشي و انواع تجهيزات و امكانات پيشرفته مورد استفاده در ورزش‌های گوناگون را مدنظر قرار داده است. در فصول پاياني اين كتاب وسايل و امكانات کمک‌آموزشی كه به‌طور متداول و در كشورهاي مختلف جهان به‌منظور تسهيل در امر آموزش فراگيران و ورزشكاران مورد استفاده اساتيد و مربيان قرار می‌گیرد، به روش مناسبي معرفي گرديده و ضمن بيان استانداردهاي فني، كاربرد هر كدام تشريح شده‌اند.

کتاب "تهیه و کاربرد مواد آموزشی در تربیت بدنی" اثر دکتر داود نصر اصفهانی و دکتر بهزاد پورفرهمند به تازگی منتشر و با قیمت 99000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

تغذیه و ورزش

 

کتاب حاضر یکی از منابع جدید در ارتباط با تغذیه ورزشی و کنترل وزن است که جدیدترین روش های لازم در این حیطه را ارائه می دهد. این کتاب به سه بخش کلی تقسیم شده است.

بخش اول کتاب به معرفی درشت مغذی ها و ریز مغذی ها اختصاص داده شده است.

در بخش دوم روش های تنظیم وزن مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

در بخش سوم و انتهایی که اصلی ترین بخش این کتاب است به روش های تغذیه در ورزشکاران تمرکز شده است.

 • کتاب "تغذیه و ورزش" اثر دکتر بابک نخستین روحی به تازگی منتشر و با قیمت 90000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

  جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی