يكشنبه 1 ارديبهشت 1398
  • photo_--_--.jpg
  •  -1.jpg
  • new adres.jpg

 مبانی و کاربرد بیوشیمی تحلیلی در فعالیت ورزشی


هدف اصلی این کتاب بحث در مورد تکنیک های بیوشیمیایی و زیستی ـ تحلیلی مورد استفاده برای درک فرآیندهای فیزیولوژیکی، ارزیابی و اندازه گیری فعالیت جسمانی، فعالیت ورزشی و ورزش، و هدف دوم تشریخ روش ها و شیوه های بهبود ظرفیت ورزشی است که می تواند به بهبود سلامت و عملکرد ورزشی منجر شود.

کتاب "مبانی و کاربرد بیوشیمی تحلیلی در فعالیت ورزشی "اثر آنتونی سی. هاکنی، با ترجمه دکتر حمید اراضی، دکتر علی سیاح و مبین حاجی حسنی به تازگی منتشر و با قیمت 35000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 رشد و تکامل حرکتی انسان ـ از تئوری تا عمل


 

توجه به جنبه‌های رشدی به‌ویژه رشد حرکتی و جسمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. آگاهی از علوم نوین و درک آن‌ها زمینه را برای اقدام مؤثرتر مربیان، معلمان و دانش‌آموختگان فراهم می‌سازد.

کتاب حاضر دربرگیرنده مفاهیم مرتبط رشدی و پیش‌نیاز رشد حرکتی است. نگرش حاکم بر کتاب حاضر از رویکرد طول عمر بهره می‌برد و تغییرات رشدی کیفی و کمی را در تمام دوران رشدی فرد از تولد تا سالمندی به زبان ساده و گیرا توضیح می‌دهد.

کتاب "رشد و تکامل حرکتی انسان ـ از تئوری تا عمل" اثر دکتر محمود شیخ و دکتر محبوبه غیور به تازگی منتشر و با قیمت 50000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 

 


فیزیولوژی ورزش کاربردی


مطالب ارائه‌شده در این کتاب که یکی از تازه‌‌ترین منابع کاربردی فیزیولوژی ورزش است، علاوه بر نوآوری و تازگی، از پشتوانه پژوهش‌‌های کاربردی فیزیولوژی ورزش نیز برخوردار است.

این کتاب برای تدریس در دوره‌‌های تحصیلی رشته علوم ورزشی به همراه کلاس‌‌های مربیگری مفید بوده و مربیان و ورزشکاران نیز می‌توانند مطالب ساده و کاربردی آن را به‌‌خوبی در عرصه ورزش همگانی و قهرمانی به کار گیرند.

فیزیولوژی ورزش کاربردی اثر باب موری و لاری کنی، با ترجمه دکتر فرهاد رحمانی نیا و زهرا مصدق به تازگی منتشر و با قیمت 45000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 


 

مدیریت ورزشی جهانی


جهانی‌سازی صنعت ورزش موجب افزایش پیچیدگی فعالیت‌های سازمانی بر حسب مقررات، رقابت و دید چندفرهنگی گشته است. این کتاب با استفاده از تحقیقات اصلی 15 کشور به انواع مسائل جهانی، منطقه‌ای، ملی و اجتماعی می‌پردازد که برای مدیریت ورزشی موفق، مهم هستند. این کتاب با تلفیق مطالعات کمّی و کیفی به بررسی مضامین اصلی نظیر مدیریت منابع و تغییر و تحول سازمانی، بازاریابی و تبلیغ، قانون و مقررات و روش‌های تحقیق و توسعه ورزش می‌پردازد.

مطالعه کتاب مدیریت ورزشی جهانی، برای همه دانشجویان و محققان مدیریت ورزشی، کسب‌وکار و بازاریابی ورزشی و متخصصان صنایع ورزش و سرگرمی ضروری است.

کتاب "مدیریت ورزشی جهانی" اثر دکتر مرتضی دوستی، دکتر فرشاد امامی، حسین رحمانی و مهرشاد نسیمی به تازگی منتشر و با قیمت 60000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

حقوق ورزشی کاربردی

 

نیاز به وجود اثری کاربردی که علاوه بر شرح و تبیین مباحث حقوقی، بتواند پاسخگوی پرسش‌های حقوقی اهالی ورزش نیز باشد، نگارنده را بر آن داشت تا متون حقوق ورزشی و نمونه‌پرونده‌هایی که به‌تدریج و در طول یک دهه با هدف تدریس درس حقوق ورزشی در دانشگاه، دوره‌های ضمن خدمت دبیران ورزش و سمینارهای دانش‌افزایی هیئت‌های ورزشی گردآوری و ترجمه کرده است را به شکل اثری مدون در اختیار مخاطبان قرار دهد. در این کتاب بلافاصله بعد از طرح هر مبحث، یک یا چند مثال و نمونه‌پرونده ارائه شده تا متن از حالت نظری صِرف خارج شود.

کتاب "حقوق ورزشی کاربردی ـ با نمونه پرونده و مثال" اثر کیوان شعبانی مقدم به تازگی منتشر و با قیمت 35000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی