پنجشنبه 30 خرداد 1398
  • photo_--_--.jpg
  • new adres.jpg

 دروازه بانی فوتبال

 

 

این کتاب بسیاری از جنبه‌های دروازه‌بانی را آموزش خواهد داد و به‌طور مستمر شما را راهنمایی می‌کند تا با تلاشتان به وضعیت‌های گوناگون دروازه‌بانی تسلط پیدا کنید.

برای اینکه خودتان را پیدا کنید و اعتمادبه‌نفستان را افزایش دهید، می‌توانید از تمرینات و مشاوره‌های این کتاب استفاده کنید.

شکل‌ها و نمودارهای موجود باعث می‌شود تا به‌آسانی تمرینات خود را با توجه به سن دروازه‌بان و سطح مهارت او تطبیق دهید.

در این کتاب تمرینات ویژه‌ای برای تبدیل شدن به یک دروازه‌بان بزرگ وجود دارد.

 

کتاب "دروازه بانی فوتبال "اثر تیم مالکوئین، مایک ویتالا با ترجمه دکتر ابراهیم علی دوست و همکاران به تازگی منتشر و با قیمت 45000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نوآوری و کارآفرینی ورزشی

 

 

این کتاب در مورد نقش کارآفرینی و نوآوری در زمینه ورزشی سخن می‌گوید و بر موضوعاتی همچون نقش بازاریابی کارآفرینانه در ورزش متمرکز است.

موضوعات اصلی کتاب عبارتند از:

1. توسعه نوآوری و کارآفرینی ورزشی؛

2. کارآفرینی و ورزش؛

3. نوآوری در ورزش؛

4. بین‌المللی‌سازی و رفتار کارآفرینانه‌ در ورزش؛

5. بازاریابی ورزشی کارآفرینانه‌؛

6. ورزش در دانشگاه‌های کارآفرینانه؛

7. آینده (آینده‌نگری) برای نوآوری و کارآفرینی ورزشی.

کتاب "نوآوری و کارآفرینی ورزشی "اثر ونسا راتتن، جوآجی.فریرا با ترجمه دکتر مرتضی دوستی، دکتر تقی عاشوری و میثم عسگر شمسی به تازگی منتشر و با قیمت 80000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 رشد و تکامل حرکتی انسان ـ از تئوری تا عمل


 

توجه به جنبه‌های رشدی به‌ویژه رشد حرکتی و جسمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. آگاهی از علوم نوین و درک آن‌ها زمینه را برای اقدام مؤثرتر مربیان، معلمان و دانش‌آموختگان فراهم می‌سازد.

کتاب حاضر دربرگیرنده مفاهیم مرتبط رشدی و پیش‌نیاز رشد حرکتی است. نگرش حاکم بر کتاب حاضر از رویکرد طول عمر بهره می‌برد و تغییرات رشدی کیفی و کمی را در تمام دوران رشدی فرد از تولد تا سالمندی به زبان ساده و گیرا توضیح می‌دهد.

کتاب "رشد و تکامل حرکتی انسان ـ از تئوری تا عمل" اثر دکتر محمود شیخ و دکتر محبوبه غیور به تازگی منتشر و با قیمت 50000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 

 


 مبانی و کاربرد بیوشیمی تحلیلی در فعالیت ورزشی


هدف اصلی این کتاب بحث در مورد تکنیک های بیوشیمیایی و زیستی ـ تحلیلی مورد استفاده برای درک فرآیندهای فیزیولوژیکی، ارزیابی و اندازه گیری فعالیت جسمانی، فعالیت ورزشی و ورزش، و هدف دوم تشریخ روش ها و شیوه های بهبود ظرفیت ورزشی است که می تواند به بهبود سلامت و عملکرد ورزشی منجر شود.

کتاب "مبانی و کاربرد بیوشیمی تحلیلی در فعالیت ورزشی "اثر آنتونی سی. هاکنی، با ترجمه دکتر حمید اراضی، دکتر علی سیاح و مبین حاجی حسنی به تازگی منتشر و با قیمت 35000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

مدیریت ورزشی جهانی


جهانی‌سازی صنعت ورزش موجب افزایش پیچیدگی فعالیت‌های سازمانی بر حسب مقررات، رقابت و دید چندفرهنگی گشته است. این کتاب با استفاده از تحقیقات اصلی 15 کشور به انواع مسائل جهانی، منطقه‌ای، ملی و اجتماعی می‌پردازد که برای مدیریت ورزشی موفق، مهم هستند. این کتاب با تلفیق مطالعات کمّی و کیفی به بررسی مضامین اصلی نظیر مدیریت منابع و تغییر و تحول سازمانی، بازاریابی و تبلیغ، قانون و مقررات و روش‌های تحقیق و توسعه ورزش می‌پردازد.

مطالعه کتاب مدیریت ورزشی جهانی، برای همه دانشجویان و محققان مدیریت ورزشی، کسب‌وکار و بازاریابی ورزشی و متخصصان صنایع ورزش و سرگرمی ضروری است.

کتاب "مدیریت ورزشی جهانی" اثر دکتر مرتضی دوستی، دکتر فرشاد امامی، حسین رحمانی و مهرشاد نسیمی به تازگی منتشر و با قیمت 60000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.

جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی