شنبه 1 مهر 1402
B and V new.png
  • shoar 3.jpg
  • insta site.jpg
  • adres.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 ارتباطات استراتژیک ورزشی ـ استراتژی های سنتی و فرارسانه ای برای بازار جهانی ورزش

 این کتاب بر این فرض استوار است که فرآیند ارتباطات استراتژیک در ارتباطات ورزشی مبتنی بر درک طرفداران و منابع درآمد است. با نگاهی به ورزش در سطح جهانی، به خوانندگان رویکرد خطی و چندمرحله‌ای سنتی برای توسعه پیام‌های ارتباطی استراتژیک همراه با روش انتقال روایت‌های فرارسانه‌ای ارائه می‌کند، رویکردی غیرخطی که روی روایت‌ها متمرکز است تا مخاطبان هدف را درگیر کند و آنها را ترغیب به ارائه مطالب خود در ارتباط با پیام‌‌رسانی کند. این کتاب، با ارائه مطالعات موردی و مثال‌های عملی، موضوعات دیگری مانند نژاد و جنسیت، رسانه‌های اجتماعی، اخلاق و سلامت ورزشکاران را نیز برجسته می‌کند. این کتاب یک متن ایده‌‌آل برای دوره‌‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در روابط عمومی یا ارتباطات استراتژیک و ارتباطات ورزشی است. یک کتابچه راهنمای مربی به‌صورت آنلاین همراه با متن ارائه شده است که شامل اسلایدهای سخنرانی، نمونه برنامه ارتباطی استراتژیک ورزشی؛ بانک سؤال؛ پیوندهایی به وب‌سایت‌های کلیدی که در مورد مسائل ورزشی و ارتباطات ورزشی بحث می‌کنند، پیوندهایی به مطالعات موردی با پیشنهادهای بحث در کلاس؛ نمونه تکالیف؛ نمونه برنامه درسی؛ و پیشنهاد‌هایی برای مطالعه بیشتر است.

کتاب "ارتباطات استراتژیک ورزشی" اثر تیموتی کومبز و جنیفر هارکر و با ترجمه دکتر سردار محمدی و ایمان غفاری صدر به تازگی منتشر و با قیمت 240000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

ملزومات تجزیه و تحلیل عملکرد در ورزش

   کتاب حاضر به مطالعه رفتارهای تیمی و انفرادی ورزشکاران در تمرینات و مسابقات می‌پردازد. در این کتاب علاوه بر اشاره به مبانی نظری تجزیه‌وتحلیل عملکرد، با استفاده از مثال‌های کاربردی متعدد به مباحث زیر اشاره می‌شود:

—روش‌های تحلیل عملکرد ورزشی

—استفاده از فن‌آوری‌های بازخورد

—نحوه استفاده از تصاویر ویدئویی

—تحلیل‌های بیومکانیکی

—معرفی نرم‌افزارهای مهم

—تحلیل رفتار مربیگری

—شاخص‌های مهم عملکرد

—مشاغل حیطه تحلیل عملکرد

این کتاب، یک منبع و راهنمای دقیق علمی برای تمام متخصصان علوم ورزشی، مربیان، ورزشکاران و دانشجویانی است که قصد دارند به روشی منطقی و مستند به نقاط ضعف و قوت عملکرد تیمی یا انفرادی ورزشکاران پی ببرند. بدون شک به‌کارگیری اصول علمی این کتاب می‌تواند به توسعه صنعت ورزش کشور کمک کند و بازارهای بیشتری را پیش روی تمام مدیران باشگاهی، مربیان و فارغ‌التحصیلان علوم ورزشی کشور قرار دهد.

کتاب "ملزومات تجزیه و تحلیل عملکرد در ورزش" اثرمایک هیوز، یان ام. فرانکس و هنریت دنکس و با ترجمه دکتر سعیدارشم و فریبا ملائی به تازگی منتشر و با قیمت 460000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.


 

 

 

 راهنمای ورزشی برای بیماران دیابتی

 مانند هر ورزشکاری، ورزشکار مبتلا به دیابت سزاوار است تا توسط گروهی از متخصصان که می‌توانند به آنها در دستیابی به اهداف خود (بهبود سلامت عمومی و عملکرد در رقابت‌های ورزشی) کمک کنند، حمایت شود. این کتاب راهنمای معتبری برای آموزش و مدیریت دیابت است. در ویرایش سوم این کتاب، دکتر کولبرگ به‌روزرسانی‌های برجسته و به‌موقع بسیاری را انجام داده است که این منبع را به یک راهنمای مطمئن، هم برای ورزشکاران و هم برای ورزشکاران مبتلا به دیابت، تبدیل می‌کند. مطالب کتاب با توجه ویژه به موضوعات مرتبط، مانند سازگاری با چربی، فناوری‌های جدید، تغذیه و موضوعات پزشکی ورزشی برای ورزشکاران جوان و سالمند مبتلا به دیابت، بازبینی و به‌روزرسانی شده است.

کتاب "راهنمای ورزشی برای بیماران دیابتی" اثر شری آر. کولبرگ و با ترجمه دکتر فرهاد دریانوش و همکاران به تازگی منتشر و با قیمت 440000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

مهارت های تنیس

 تنیس امروزه یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های جهان از نظر تعداد بازیکنان، مخاطبان و پوشش رسانه‌ای است؛ در تمام نقاط جهان و تقریباً در هر کشوری بازی می‌شود. این ورزش از قدیمی‌ترین، شناخته‌شده‌ترین و مفرح‌ترین ورزش‌های جهان محسوب می‌شود.

در این کتاب آموزشی شما می‌توانید مانند یک بازیکن مبتدی، بازی را از پایه یاد بگیرید، مانند بازیکن متوسط مهارت‌های خود را گسترش دهید، بازی را با استفاده از یک روش سیستماتیک آموزش دهید و یا به‌عنوان یک مربی و بازیکن درک گسترده‌ای از بازی داشته باشید. حتی بازیکنان حرفه‌ای مطالبی را خواهند آموخت که مهارت‌های آنها را تحکیم داده و باعث برتری آنها در مقابل حریفان‌شان می‌گردد.

کتاب "مهارت های تنیس" اثر دکتر حسن معصومی و غزل معصومی به تازگی منتشر و با قیمت 450000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 افزایش فعالیت بدنی - راهنمای عملی

 عادات و اعمالی که هر فرد به‌صورت روزانه انجام می‌دهد، عمیقاً بر سلامت او تأثیر می‌گذارد و تغییرات ساده در فعالیت بدنی منظم، می‌تواند فواید مثبت زیادی داشته باشد. این شرایط نه‌تنها مزایای مختلفی برای آمادگی بدنی دارد، بلکه مزایایی در کاهش خطر ابتلا به انواع بیماری‌ها و وضعیت‌های مختلف ازجمله بیماری‌های قلبی- عروقی، سرطان، دیابت و ... دارند. افزایش فعالیت بدنی همچنین عمیقاً بر حوزه‌های مهمی مانند شناخت، سلامت روان و پیشگیری از زوال عقل تأثیر می‌گذارد.

 

 کتاب "افزایش فعالیت بدنی - راهنمای عملی" اثرجیمز ام. ریپ و با ترجمه دکتر مهدی زارعی، دکتر محمدرضا حسین آبادی و دکتر میترا خادم الشریعه به تازگی منتشر و با قیمت 270000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی